Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2012 Yılından beri Egehvac Havalandırma - İklimlendirme - Mekanik Proje - Baca Sistemleri - Sığınak Sistemleri - İnşaat - Fan Cihazları - Endüstriyel Mühendislik - Mühendislik Hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız.

Havalandırma sektörel bir ihtiyaç yada zorunluluk olmanın dışında üretimin her alanında yer alan firmalar için bir zorunluluk noktasındadır. Egehvac sektörde yılların verdiği deneyim ile işletmeleriniz için gerekli olan en doğru havalandırma sistemi seçmenizde sizlere danışmanlık ederken bunların en doğru bir şekilde uygulanması konusunda teknik ekipleri ile çözümler üretmektedir.
Vizyonumuz; Atılan her adımda koşulsuz müşteri memnuniyeti hedef alınarak, bilgi ve teknoloji çağına ayak uyduran teknik alt yapımız, yaratıcı ve stratejik bakış açısına sahip teknik/yönetim kadromuz ile tüm dünyada ve Türkiye’de uluslararası standartlarda, inovatif üretim süreciyle birlikte birinci sınıf kalitede hizmet sunup, sahip olduğumuz yeri korumaktır.
Müşteri beklentisinden pazar beklentisine, teknolojik takipten yenilikçi adımlara, doğru yönetim hamlelerinden bireysel başarıya kadar her alanda sistematik çalışma içerisinde olarak, müşterilerimizin sektör bazında tüm ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken de dünya standartlarını takip edip, teknolojik yenilikleri ürün kalitesine dahil ederek YAPI-MÜŞTERİ-YÖNETİM üçgenini başarılı şekilde devam ettirmektir.

0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın