Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
MENFEZLER

MENFEZLER

Menfez havalandırma ve klima sistemlerinde yer alan son ekipmanlardır. Günümüzde iklimlendirme güncel hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. Modern yaşam akışı içinde, teknolojik gelişmeler ile birlikte iklimlendirme her geçen gün çok daha yaygın olarak yaşam mahallerimize girmekte ve klima sistemlerinin kullanımı mahallerde giderek yaygınlaşmaktadır.

Mekanik Tesisat

Mekanik Tesisat

Mekanik Tesisat inşaat işlerinde yaşam standartlarını ve konforu arttırmaya yönelik yapılan ve yapının iç sistemini oluşturan bileşenlerin bütünüdür. Makine mühendisliğinin etkinlik alanına giren mühendislik dalıdır.

Soğutma Sistemleri

Soğutma Sistemleri

Soğutma’nın genel tanımı kısaca “bir maddenin veya ortamın sıcaklığını, o madde veya ortamı çevreleyen ortamın sıcaklığının altına indirmek ve orada muhafaza edebilmek maksadı ile madde veya ortamın ısısının alınması işlemi” olarak yapılabilir.

Isıtma Sistemleri

Isıtma Sistemleri

Merkezi ısıtma, genel olarak, soğuk iklimlerdeki özel apartman veya kamu binalarında kullanılır.

Fan Sistemleri

Fan Sistemleri

Fan havanın temizlenmesi için kullanılan, elektrikle çalışan bir alettir.

İnşaat sistemleri

İnşaat sistemleri

Modern inşaat sistemleri, inşaat süresini azaltmak, sürdürülebilir kalkınmayı teşvik etmek ve maliyet tasarrufu sağlamak için kullanılabilecek somut çözümler sunarak inşaat sektöründe inovasyon sağlamak amacı ile kullanılan sistemlerdir.

Sığınak Sistemleri

Sığınak Sistemleri

Havalandırma kapalı alanlarda zorunlu bir işlemdir. İnsan sağlığı için kapalı alanlarda bulunan oksijen seviyesinin belirli seviyelerin üzerinde olması lazımdır.

Baca Sistemleri

Baca Sistemleri

Farklı ortamlarda ortaya çıkan atık gazların dışarı atılması işlemleri çeşitli baca sistemleri ile sağlanmaktadır.

Mekanik Proje

Mekanik Proje

Firmamız, uluslararası ve yerel standartlara uygun şekilde, konut, ofis, hastane, otel, alışveriş merkezi, endüstriyel tesis, banka, okul vb. gibi konsept yapılarda mekanik sistemler için proje tasarımı, müşavirlik, sahada kontrollük, enerji kimlik belgesi hazırlama, keşif ve metraj hizmetleri vermektedir.

İklimlendirme Sistemleri

İklimlendirme Sistemleri

İklimlendirme sistemleri , insanların, hayvanların ve bitkilerin konforunu veya endüstriyel bir ürünün üretilmesi için gerekli olan sıcaklık, nem, hava hızı, taze hava miktarının otomatik olarak sağlanması işlemidir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın